Change website language:

 
Menu
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje i zwroty

Gwarancja i serwis

 

Wiekszość produktów sprzedawanych w naszym sklepie posiada pisemną gwarancję producenta. W przypadku wykrycia wady w sprzęcie objętym gwarancją, skontaktuj się z najbliższym punktem serwisowym, wskazanym w karcie gwarancyjnej lub na stronach internetowych producentów. Jest to bardzo szybki proces reklamacji, który pozwala w najkrótszym czasie doprowadzić sprzęt do sprawności.

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) ,karty gwarancyjnej i oryginalnego opakowania aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.

 

Reklamacje

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: .603-414-946

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji, natomiast w przypadku uszkodzenia towaru sporzadzany jest protokół uszkodzenia.

Paczki pakujemy solidnie ,więc tego typu sytuacje zdarzaja sie 1 na 5 lat.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Poinformuj nas o problemie , który napotkaleś.Po pozytywnej akceptacji przez sprzedawcę i uznaniu twojej reklamacji za  zasadną prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować na  uzgodniony ze sprzedawcą  specjalny do  tych celów  adres dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.Pamietaj ,ze  większość producentów z którymi wspólpracujemy  ogranicza  gwarancję  do naprawy  bądź wymiany towaru.
  2. ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię pisemnie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 14 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy reklamowany produkt.
  5. Jakichkolwiek przesyłek  bez  wcześniejszego  uzgodnienia  nie  przyjmujemy.Nie przyjmujemy również żadnych przesyłek wysyłanych na  inny  adres niż  specjalny  do  reklamacji i zwrotów.Jesli jednak  taka przesyłka wysłana na inny adres   zostanie  podrzucona  do  nas  przez kuriera  lub pocztę )aktualnie  nie jest wymagany  podpis odbiorcy ze  względu na pandemię) to nie zajmujemy sie  w ogóle  taką  przesyłka.Można  sobie ją odebrać  po wcześniejszym  uzgodnieniu terminu.W przypadku odbioru  takiej przesyłki wysłanej na niewłaściwy adres  w ciągu  2 miesięcy od dnia jej doreczenia  zostanie  ona  zutylizowana.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: lub telefonicznie: . Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą ,nie dotyczy to oczywiście firm.

Zwracany produkt musi być w  oryginalnym  opakowaniu (nie rozpakowany w oryginalnej folii, folie  sa przezroczyste ,wiec  można  wszystko  przez nią  wszystko  zobaczyc) nie może nosić śladów używania, podłączania- każdy element musi być kompletny,czysty i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym,czystym  opakowaniu w stanie niezmienionym.Musi być w całkowicie  oryginalnym  stanie  umożliwiająjącym  natychmiastową  sprzedaż innemu  klientowi bez  zbędnego tłumaczenia ,co ktoś z nim rob

Przed dokonaniem wysyłki  należy  potwierdzić  stan  przedmiotu  j.w W przypadku niespełnienia jakiegokolwiek w/w warunku, produkt nie zostanie przyjęty.Specjalny adres korespondencyjny do reklamacji i zwrotów jest podany na karcie gwarancyjnej strona 3.

Zwrotów  od  firm nie  przyjmujemy  w  ogóle  niezależnie  czego  dotyczą , z jakiej przyczyny i w jakim celu  są  wysyłane.

Prosimy zatem o  rozważne  zakupy.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Najlepiej uzgodnij zwrot telefonicznie.Odeślij zakupiony produkt w niezmienionym , nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym niezmienionym , nieuszkodzonym opakowaniu (folia i pudełko )wraz z całą jego zawartością na adres wskazany na karcie gwarancyjnej strona 3. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.
  2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
  3. W ciągu 14 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni roboczych zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania) w ciągu 14 dni roboczych na  adres nadawcy widniejacy na przesyłce odeślemy produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl